Субота, вечір… радість, Розвідка повідомляє: щойно ЗСУ повністю звільнили чергове місто – Харківщина в безпеці. Фронт повінстю під контролем

ЗСУ повністю звільнили від російських окупантів село Вільхівка Харківської області. Українські військові надали місцевим жителям гуманітарну допомогу.

Про це повідомляє керівник Харківського гарнізону Сергій Мельник у «Фейсбуці».

«Ще один напрямок на Харківщині звільнено від ворога-селище Вільхівка! Ситуація на вказаному напрямку – керована та контролюється силами сектору безпеки та оборони Харківської області», – написав Мельник.

Він також додав, що під час роботи було надано необхідну гуманітарну допомогу місцевим жителям у вигляді харчових наборів та побутових засобів індивідуальної гігієни.

Наразі Російська федерація продовжує повномасштабну збройну агресію проти нашої Держави. Ворог й надалі проводить підготовчі заходи з метою активізації наступальних дій на сході України для встановлення повного контролю над територіями Донецької та Луганської областей. Повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Основні зусилля окупантів зосереджуються на захопленні Маріуполя та наступі в районі міста Ізюм. Маріуполь намагаються взяти штурмом 10 тисяч російських окупантів. Саме такому війську протистоять захисники міста. Кількість ворогів навколо Маріуполя розкрив президент України Володимир Зеленський під час спільного виступу з федеральним канцлером Австрії Карлом Негаммером, який відвідав Київ.

“Стоїть Маріуполь. Скільки вистоїть Маріуполь? Там наші військові. Потужні, міцні. Одні з найміцніших, і ви це прекрасно знаєте. Навколо них сьогодні 10 тисяч російських військових”, — заявив Володимир Зеленський.

Президент зазначив, що оборона міста — це велике випробування для українських солдатів, які там знаходяться. Але якщо вийде втримати Маріуполь, то ці 10 тисяч окупантів не зможуть рушити на схід країни, який РФ прагне захопити.

Залишається високою ймовірність залучення противником диверсійно-розвідувальних груп для здійснення диверсій на об’єктах транспортної інфраструктури. Ворог продовжує завдавати ракетних ударів по цивільних об’єктах на всій території України. На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках суттєвих змін у складі та положенні військ противника не зафіксовано.

На Слобожанщині противник продовжує здійснювати часткове блокування міста Харкова. З метою прихованого пересування окупаційних підрозділів по території Харківської області ворог здійснює радіоелектронне придушення мереж стільникового зв’язку. З метою нарощування угруповання військ, з Бєлгородської області у район Шевченкового Харківської області переміщено до двох батальйонних тактичних груп противника.

На Донецькому напрямку ворог продовжує штурмові дії. Основні зусилля окупантів зосереджені на взятті під контроль населених пунктів Рубіжне, Попасна та Новобахмутівка. Разом з тим, загарбники продовжують завдавати авіаційних ударів по населених пунктах Вугледар і Новоселівка Друга. Намагаються відновити наступ в районах Новотошківського, Степного і Мар’їнки.

На Південнобузькому напрямку окупанти не полишають спроб утримати позиції та рубежі на адміністративному кордоні Херсонської області
Українські захисники та захисниці тримають оборону і поступово відтісняють ворожі війська на окремих напрямках.

Джерело: korupciya.com

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*