Путін і Макрон оголосили велику війну

Президент Росії Путін у своїй промові з нагоди 350-річчя Петра Великого заявив, що робить те саме, що Петро повертає землі. Російський президент заявив, що Росія не може вижити без «повернення земель», тобто воєн, і закликав російське суспільство підготуватися до такої перспективи, якщо ми будемо виходити з цього усвідомлення, а для цього потрібно багато людей, — сказав російський президент.

17 березня, напередодні президентських виборів у Франції, Емануель Макрон заявив, що країна повинна бути готова до війни високої інтенсивності, яка може повернутися на європейський континент. Він повідомив, що оборонний бюджет Франції складе 50 мільярдів євро і розповів про подвоєння кількості резервістів у збройних силах, збільшення кількості поліції та жандармерії.

 

 

Після свого переобрання 25 квітня Макрон закликав французів готуватися до «важкого, але історичного періоду». Після інавгурації 5 травня він пообіцяв зробити все можливе, щоб країна стала більш незалежною та здатною «відповідати на французько-європейські виклики нашого століття».

13 червня Макрон оголосив, що Франція увійшла у військову економіку, де країна більше не може жити з «річним плануванням витрат».

Канцлер Німеччини Шольц також анонсував розвиток Збройних сил, зазначивши, що на ці цілі в найближчі роки буде виділено 100 мільярдів євро. Він пообіцяв, що німецька армія буде найбільшою в Європі. Загалом російське вторгнення в Україну стимулювало тенденції мілітаризації в різних країнах, водночас дискусії про нові системи безпеки.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*