Удар від НАТО! РФ в паніці

На сьогодні рф вже не розглядається як партнер для НАТО, і це має буде чітко закріплено в новому Стратегічному компасі Альянсу. Про це заявив голова відомства канцлера ФРН, міністр в особливих справах Вольфганг Шмідт на конференції Європейської ради з міжнародних відносин у Берліні.

Політик сподівається, що на саміті НАТО в Мадриді буде прийнято «дуже добру концепцію Стратегічного компаса». Він нагадав, що стара стратегічна концепція, 2010 року, передбачала партнерство з рф.

«Цього вже не буде в оглядному майбутньому, адже сьогоднішня росія очевидно є агресивною імперіалістичною державою, а не партнером. І я не думаю, що ми колись повернемося до колишнього стану відносин з росією. Для нас це означає, що росія не буде надійним партнером», – сказав Шмідт.

Він також наголосив на важливості здобуття енергетичного суверенітету для Європи. В цьому контексті політик також порушив питання саміту ЄС, який відбудеться наступного тижня, та зазначив, що Німеччина вбачає свою роль у тому, аби подбати про досягнення компромісу та досягнення спільної точки зору в ЄС. За його словами, канцлер ФРН Шольц планує підтримати надання Україні статусу кандидата у члени ЄС.

«Треба визнати, що європейське майбутнє – це питання нашого сусідства», – сказав Шмідт, наголосивши на необхідності внутрішніх реформ у ЄС.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*