Європейський Союз зникне швидше, ніж Україні вдасться до нього приєднатися. Медведєв!

Вступ України до Європейського Союзу фактично можливий лише в середині цього століття, а до цього сам союз може зникнути зі світу.

Про це написав у Telegram-каналі заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв, поділившись оцінкою ситуації.

На його думку, ситуація з членством України в Європейському Союзі схожа на побудову комунізму в СРСР. Термін реалізації цих програм не згадується, але подано багато неперевірених абстрактних умов. За словами Медведєва, об’єктивно перевірити їх неможливо, вони будуть перевірятися десятиліттями, до того ж це зроблять нові покоління лідерів ЄС. Тому, заявив політик, «справжній період – це середина століття, а не раніше».

«І якщо тоді ЄС ліквідують, то страшно думати про те, який буде скандал, тому що важко уявити, які жертви були принесені на вівтар членства в ЄС, яким обманом є очікування нещасних», – сказав він. додано.

Пояснюючи порівняння з СРСР, віце-президент Ради Безпеки нагадав, що в останній редакції програми МКЧХ, прийнятої в 1961 році, говорилося: «Минали роки, ми, школярі 70-х, усі чекали початку комунізму, але, на жаль, цього не сталося. Радянський Союз розпався, Комуністична партія розпалася

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*