Відомо, в якому місяці буде кінець мрії про стіну для Путіна. Важливі деталі

За словами Олега Шарпа, президент Російської Федерації оголосить «перемогу» у війні проти України незалежно від стану справ на полі бою. Після цього планують побудувати на окупованих територіях багатошарову оборону, щоб закріпити існуючу на той час лінію.

 

Президент Росії Володимир Путін має намір оголосити про «переможне завершення спеціальної військової операції» в Україні за 2-3 тижні до початку голосування в Росії, яке заплановано на 11 вересня. Про це заявив український дипломат Олег Шарп з посиланням на джерела в посольстві.

За його словами, Путін готовий оголосити «перемогу» у війні проти України незалежно від обставин на фронті. Крім того, максимум, на що розраховує Кремль, — це окупація всієї території Херсонської, Харківської, Донецької та Луганської областей. Райони «Микола» Одеси більше не входять до топ-плану Путіна.

 

Принаймні, російський президент допускає втрату лівого берега Херсонської області, так само, як не допустив захоплення Слов’янська і Краматорська в Донецькій області.

«Тим не менш, російський лідер має намір заявити, що» цілі спецоперації досягнуті, більшість нацистських батальйонів знищено, Україна втратила свій військово-технічний, оборонно-економічний потенціал, Росія продемонструвала. Він сказав Заходу що його думку слід брати до уваги».

 

Олег Шарп додав, що після цього планують побудувати багатошарову оборону на окупованих територіях України для виправлення існуючої лінії. Після цього Кремль має намір оголосити, що Російська Федерація зупинилася «за доброю волею», якщо Україна і Захід спробують «зазіхнути на історичні землі Російської Федерації, ми ні перед чим не зупинимося».

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*