Російська армія готується до нового масштабного наступу

Американський інститут вивчення війни (ISW) пише про «оперативну паузу», яку російські військові взяли після захоплення Лисичанська Луганської області, передає ВВС.

Водночас у попередніх звітах ISW містилося застереження, що пауза не означає повного припинення бойових дій з боку Росії. Усвідомлюючи небезпеку того, що українці перехоплять ініціативу та почнуть контратаку, російські війська продовжують більш обмежені наступальні дії на цьому напрямі.

Ці операції задіяні менші сили, ніж атаки на Сєвєродонецьк і Лисичанськ, і вони переслідують більш обмежені та локалізовані цілі порівняно з битвами за ці два міста, пишуть аналітики ISW.

Експерти прогнозують, що коли російське військове керівництво вирішить, що готове відновити великий наступ, воно, ймовірно, відновить наземний наступ із більшою кількістю військ, ніж зараз демонструє.

Російським військам, завершивши захоплення Сєвєродонецька та Лисичанська, очевидно, необхідно відновити боєздатність та збільшити запаси перед початком чергового широкомасштабного наступу. Численні звіти з різних джерел свідчать про те, що вони роблять саме це, зазначає ISW.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*