Начальник генштабу Білорусі рішуче застерігає Захід

У разі контрвійни основною метою атаки стане територія Польщі та її військова інфраструктура, заявив заступник начальника Генштабу ЗС Білорусі Руслан Косигін.

 

За словами білоруського генерала, територія Польщі, а також країн Балтії стає полігоном, де США планують розпочати чергову криваву контрвійну в Європі проти Російської Федерації та її союзників.

Згідно з його заявою, військові амбіції Польщі та весь комплекс західної військової підготовки, в тому числі на території Польщі, є підготовкою до ведення військових дій на східному напрямку.

 

«У разі контрвійни головним об’єктом атаки буде територія Польщі з її військовою інфраструктурою, зокрема, центрами прийняття рішень, елементами системи управління, пунктами постійної дислокації національних ЗС. війська, склади озброєнь і баз, а також їх господарство та найважливіші об’єкти транспортної інфраструктури. Як неодноразово заявляв глава держави, відповідь буде негайною.

Саме вони постраждають, якщо з нашою державою намагатимуться розмовляти лише з позиції сили. Я б не хотів, щоб цей сценарій був війною, але Захід має чітко розуміти, що наша відповідь на будь-які збройні провокації обов’язково буде адекватною та жорсткою», – сказав Русла.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*