Тепер подивимося хто є хто – Верхօвна Рaдa України розпочинає тотальну перевірку всіх нaрдeпів, які виїхaлu з України після пօчатку вiйнu

У Верховній Раді планують створити Тимчасову слідчу комісію, яка перевірить факти і причини знаходження не в Україні народних депутатів, які виїхали після початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації, повідомив голова парламенту Руслан Стефанчук.

Джерело: Стефанчук у коментарі “Інтерфакс-Україна

 

Пряма мова Стефанчука: “Думаю, що найближчим часом буде ініційовано створення тимчасової слідчої комісії, яка зможе визначити всі факти їх перебування не на території України, причини цього – і рекомендувати відповідні рішення до ухвалення у Верховній Раді.

Тому зараз ми на шляху до того, щоб депутати, які не виконують своїх функціональних обов’язків, не мали можливості працювати в стінах українського парламенту.

Якщо є такі парламентарії, щодо яких відкрито кримінальні провадження, то ми вже відкликали їх з посад у комітетах. Це, зокрема, пан Медведчук і пан Ковальов”.

Деталі: Водночас він наголосив, що заробітна плата не виплачується парламентаріям, які не беруть участі в пленарних засіданнях Ради або в засіданнях комітетів.

Стефанчук також нагадав, що довибори до ВР для обрання депутатів замість омбудсмена Дмитра Лубінця та екснардепа Вадима Новинського пройдуть після завершення воєнного стану.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*