Україна має бuтu по Москві! Я не бачу причин, чому ми повинні зупинятися, що нас має зупиняти від цього

Україна має завдавати запобіжних ударів по військових об’єктах ворога не лише на нашій території, а й на території Росії та Білорусі, зокрема, використовуючи ракети ATACMS дальністю до 300 км. За наявності технічної можливості удари мають завдаватися і по центру прийняття рішень у Москві.

Найближчим часом країна-агресор Росія у війні проти України рухатиметься у двох напрямках, чинячи тиск на владу, підігріваючи в українцях бажання зупинити війну за всяку ціну. Але ми не збираємось воювати до останнього українця, ми збираємось воювати до останнього росіянина на своїй землі.

Такі заяви в ексклюзивному інтерв’ю OBOZREVATEL зробив ексзаступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

– Фактично контрнаступ уже розпочався, принаймні, на півдні нашої країни. Наразі питання полягає в тому, яким буде наступний крок ворога. Чи наполягатиме Кремль з більшою силою на переговорах, щоб закріпити свої позиції, чи намагатиметься просуватися далі?

– Швидше за все, буде синхронний рух у двох напрямках. З одного боку, вони підводитимуть не так Україну, як наших партнерів до додаткового тиску, впливу на Україну для того, щоб наші керівники пішли на початок подібних переговорів.

А для більшої зговірливості нашого керівництва, з іншого боку, вони здійснюватимуть подальше посилення обстрілів тих територій, які розташовані глибоко в тилу, як це відбувається останніми днями. Таким чином вони намагатимуться деморалізувати керівництво України та посилити панічні настрої серед цивільного населення, посіяти тези “аби не було війни”, посилюючи тим самим тиск на владу.

– Справді, я також чула такі висловлювання: “Ми що, збираємося воювати до останнього українця?”

– Ні, ми збираємося воювати до останнього росіянина.

– Як говорити з українцями, які налаштовані саме так, які виступають за припинення війни за будь-яку ціну?

– Чесно кажучи, такі люди не викликають у мене ніякого співчуття або симпатії. Що їм казати? Якщо в рамках цензури, то у відповідь на подібні сентенції я завжди згадую відому фразу Голди Меїр: “Ми хочемо жити. Наші сусіди хочуть бачити нас мертвими. Це залишає не дуже багато простору для компромісу”.

– Як ви оцінюєте перспективу виходу українських військ на кордони станом на 23 лютого? Чи можемо ми розраховувати, що це станеться до кінця літа завдяки контрнаступу?

– Я не хотів би виступати в ролі пророка. На жаль, я вже не раз мав рацію. Ще в березні я почав дуже різко критикувати тих наших політиканів та псевдоекспертів, які ще тоді почали тріщати про те, що “за місяць ми будемо у Ростові, за два ми будемо у Москві”.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*