«Вiзьмeмo зa 2-3днi..» Щoйнo Мeдвєдєв пokaзaв ykpaїнcьki мicтa яki щe плaнyють зaxoпuтu

Заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв вирішив продемонструвати свої розумові здібності та опублікував карту, як країна-агресор мріє «захопити» Україну. У своїй неадекватній заяві він погрожував «анексією» більшості областей нашої країни.

Також у традиційній для кремлівської пропаганди манері він спробував зачепити президента України Володимира Зеленського. Своїми фантазіями Медведєв поділився у Telegram .

Медведєв вигадав, що цілісна Україна у визнаних міжнародним співтовариством кордонах може існувати нібито лише на картинці.

Водночас путінський посіпака опублікував вигадану карту, за якою в РФ безнадійно мріють, щоб Україна «розпалася» на кілька частин. До того ж неадекватний російський політик вважає, що деякі області нашої країни «відійдуть» Росії, Польщі та Румунії, а «залишиться» лише Київщина, яку окупанти «мріяли захопити за два дні».

 

 

 

 

 

 

До речі, в мережі політику-коматознику нагадали, що Росія на початку війни планувала «взяти Київ» за два дні, проте тепер у РФ «малюють» карти, що відрізняються від «офіційної» пропаганди.

Також користувачі соцмережі зазначили, що з Медведєва виходить погана копія Володимира Жириновського, який нещодавно помер та «відповідав» у країні-агресорі за найабсурдніші пропагандистські заяви.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*