Я хочу щоб люди знали правду: Порошенко так надомовлявся що його рішення стали однією з причин повномасштабної війни – щ0йно Подоляк

Однією з причин повномасштабного вторгнення Росії в Україну стали ухвалені рішення політичного керівництва у 2015−2016 роках, коли президентом був Петро Порошенко, заявив радник голови ОП Михайло Подоляк.

Про це він сказав в інтерв’ю Інтерфакс-Україна, відповідаючи на питання щодо оприлюднення свідчень проросійського нардепа Віктора Медведчука проти експрезидента, передає Цензор.НЕТ.

“Протягом року стосовно Порошенка відбувалися слідчі дії. І вони просто доведені до кінця. Виникло запитання – чи треба це оприлюднити? Безперечно, треба. Тому що одна з причин цієї війни – у рішеннях політичного керівництва України 2015-2016 років. Це спроба зіграти на дві сторони, всидіти на двох стільцях, обдурити власну країну, водночас торгуючи з Росією. Адже тоді в Росії і зрозуміли, що при владі в Україні барига, що з цією країною можна легко розібратися, що вона продається, що Порошенко заробляє на крові. Тоді як Медведчук все безпосередньо регулював.

Далі, ключовий підозрюваний – Медведчук називає конкретні прізвища, розповідає про конкретні схеми, показує, як працював та які дозволи отримував, які адміністративні ресурси були задіяні. Викликати на допит названі прізвища – це звичайна юридична практика.

Скажу більше: я хотів би, щоб хоча б один раз ми довели до кінця кримінальну справу, в рамках якої мають бути названі елементи війни, її причини, зокрема персональні – чому вона розпочалася у 2014 році. Пам’ятаєте дуже цікавий епізод, коли у Криму виходив один суб’єкт, якому Порошенко привласнив героя України? Який скинув зброю, по суті, зрадив країну, відмовився чинити опір – і це також є причиною війни. Добре б ще вийшов. Я розумію, різні обставини трапляються. Однак його “підняли на прапор” і дали героя.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*