Терміново! Страшна провокація РФ проти Зеленського: відомо все. Що з президентом? Деталі!

У Головному управлінні розвідки МО України повідомили про підготовку інформаційної акції по дискредитації Президента України

Зокрема зазначається, що адміністрація президента рф погодила створення нової структури, афільованої з російськими спецслужбами. Її головним завданням стане втілення інформаційної «акції», спрямованої на дискредитацію Президента України Володимира Зеленського у країнах Західної Європи.

Згідно з задумом авторів «акції», буде створено та оприлюднено фейковий майданчик (сайт) так званого «Фонду ЗЕЛЕНСЬКОГО» на якому буде розміщено пропозицію до іноземних громадян та установ, долучитися до його «діяльності».

Планується створення та подальша публікація «асортиментної лінійки Фонду» та реєстрація його на торговельних майданчиках Європи. Роботу організаційної структури Фонду у країнах Європи планується розбудовувати за принципом «мережевого маркетингу».

Це, на думку організаторів, дасть змогу активно поширювати зазначену інформацію у європейському медіапросторі.

Водночас повідомляється, що станом на 10.08.2022 основні підготовчі заходи до запуску цього проекту завершені. Зокрема:

– створено сайт Фонду;

– підготовлено для поширення у соціальних мережах фейкові скріншоти начебто публікацій відомих ЗМІ про створення Фонду;

– створено базу т.зв. «мережевих лідерів» та блогерів для подальшого поширення матеріалів;

– підготовлено меми та коментарі для соціальних мереж.

До того ж, найближчим часом очікується повноцінний «запуск» проекту та початок широкої медійної кампанії з розкрутки.

Також у ГУРМО закликали міжнародну спільноту не довіряти російським фейкам та отримувати інформацію щодо України виключно з підтверджених джерел. Напередодні повідомлялося, що окупанти намагаються переконати мешканців окупованих територій в тому, що «Україну вже поділили»

Окупаційна влада проводить пропагандистську кампанію на окупованих територіях, спрямовану на зневіру мешканців в українській владі та можливості звільнення. Керівництво великих підприємств Мелітополя отримало вказівку проводити збори та бесіди з персоналом, на яких доводити наступну інформацію: «Україну вже поділили.

На території західних областей ввели в обіг польські злоті, в більшості магазинів подвійні цінники. Від росії немає куди тікати. Україна не та, якою була». За ходи налаштовані на підрив морально-психологічної стійкості українсько налаштованого населення, що залишилося в місті.

Однак всім мешканцям окупованих територій нагадали: всі українські землі будуть обов’язково звільнені, Україна залишиться неподільною та унітарною державною, а кожен окупант та колаборант отримає заслужену відплату.

Про звільнення територій розповів і позаштатний радник глави ОП Олексій Арестович

Росія стягує свої війська на південь України. При цьому у нашої країни є шанс за два місяці звільнити Херсон. Таку думку озвучив радник глави Офісу президента в одному з інтерв’ю.

Є певні ритми. Зараз потрібно подивитися, що вони будуть робити – ті війська, які туди перекинули. Там же ще дуже некисле угруповання – до 20 БТГ стоять на лівому березі Херсонщини. Вони можуть піти як на Запоріжжя, так і на Херсон, – сказав Арестович.

За його словами, “нормальна” БТГ – це 650-700 осіб, однак на Херсонщину стягнули “биті” – по 400-500 військових.

Раніше радник глави Офісу президента Олексій Арестович заявив, що звільнення тимчасово окупованої Херсонської області буде повільним і нудним.

Всі чекають на контрнаступ о четвертій ранку, коли вдарять всі гармати, звідки не візьмися 100-тисячні резерви українських військ поскачуть на білому коні в бік Криму. Такого не буде. Буде повільний, нудний, тихий наступ, – сказав він.

Також Арестович говорив, що російські окупанти поняття не мають, де саме атакуватимуть українські війська. ЗСУ їх здивують. При цьому фактор Мелітополя може стати ключем до катастрофи російського вторгнення.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*