Вже на кордоні! Лукашенко почав жахаюче – приготуватися усім, ешелони йдуть! ЗСУ готові, знищити ворогів!

У Білорусі зафіксували серйозну військову активність. Окупанти переміщують МАЗи з солдатами, ешелони військової техніки і ракети. Про це повідомляє Беларускі Гаюн.

Повідомляється, що ворог переміщував техніку протягом 13 серпня.

У Вітебську вдалося помітити два МАЗи з білоруськими солдатами, а в Мінську було чутно автоматну чергу біля військової частини 3214.

Вже вдень по трасі М1 їхали 5 тентових МАЗи, 6 тентових Урала, УАЗ 2203, водовоз з польовою кухнею і 7 Уралів (Кунг). Ця техніка рухалася в напрямку Борисова Мінської області.

На залізничній станції Орша-Центральна помітили ешелон з 20 одиниць білоруської техніки – Кунги, МАЗи, Урали, радіолокаційна система, командні пункти, бензовози.

По трасі Мікашевичі-Лунинець їхала колона білоруських БТР, а в Бресті помітили 7 автобусів з солдатами. А ось на трасі М5 поблизу Гомеля вже були помічені два російських трала зі знаком “V”. Вони перевозили 4 ракети для зенітно-ракетного комплексу С-300/С-400.

У Борисові Мінської області ремонтний завод покинув ешелон з понад 7 багатоцільових транспортерів, 3 броньованих розвідувально-дозорних машин. А на трасі Ельск – Мозир помітили колону з Мазів, Кунги і польової кухні.

Можна припустити, що переміщення техніки пов’язане з анонсованими раніше навчаннями. Хоча журналіст Віталій Портников вважає, що Лукашенко поки не готовий вступати у війну з Україною, не можна виключати, що таким чином РФ і Білорусь готуються до вторгнення в Україну.

“А Путіну звичайно це потрібно. Лукашенко розуміє, що як тільки його армія починає воювати на території України – це інший рівень санкцій та незрозумілих суспільних настроїв у Білорусі. Переважна більшість росіян підтримують війну, на противагу білорусам, що в більшості її не підтримують. 90% білорусів не підтримують цієї війни. Путін почувається вільніше, ніж Лукашенко. Путін знає, що віддзеркалює настрої більшості своїх земляків. Лукашенко знає, що не віддзеркалює”, – підкреслив Портников.

Журналіст також додав, що Лукашенко розпоряджається Білоруссю, як власністю.

“Лукашенко може надати країну, як плацдарм. Він може дозволити росіянам обстрілювати Україну, але він не знає, що буде, якщо почнуться бойові дії за участі білоруської армії. Люди будуть гинути й у білорусів може бути інша реакція на гроби, які підуть з України. Тому Лукашенко відтерміновує це, наскільки можливо. Він розуміє, якщо він зайде далеко – він позбудеться влади”, – зауважив Портников.

Своєю чергою командир батальйону “Свобода” Петро Кузик має інше бачення. Він вважає, що Лукашенко вже прийняв рішення про вторгнення на територію України

“Військові не займаються прогнозами. Військові готуються до можливих сценаріїв. Це саме стосується і можливого вторгнення Білорусі. Якщо існує така загроза, то до цього потрібно готуватись. Як тільки ворог дізнається, що ми не розглядаємо Білорусь як загрозу, то білоруська армія відразу перетне кордон з Україною”, – пояснив Кузик.

Кузик переконаний, що Лукашенко вже прийняв рішення про вторгнення до України.

“Україна вже готова до вторгнення з Білорусі. Не потрібно применшувати боєздатність білоруського військового контингенту. Оскільки білоруська армія складається з людей, яким немає чого втрачати. Це саме ті люди, які забруднились у крові, виконуючи злочинні накази Лукашенка. Вони розуміють, що як тільки Росія програє цю війну, автоматично буде кінець диктатору Лукашенку та його режиму. Тому питання вторгнення на територію України для Лукашенка вже вирішене. І повірте це станеться в найтяжчий момент для України”, – додав він.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*