На Кіровоградщині поховали батька з сином, які загинули в бою за Україну …

У селі Луганка Петрівської громади Кіровоградської області попрощалися з батьком й сином, які загинули 24 квітня у бою з російськими військами в Херсонській області. Про це Суспільному розповів староста села Роман Штурмак.

На Кіровоградщині у Петрівській громаді поховали батька з сином, які загинули в бою за Україну ...Батькові Сергію Залевському було 52 роки. У мирному житті працював сторожем у луганській школі. Синові Богдану Залевському – 29 років.

На Кіровоградщині у Петрівській громаді поховали батька з сином, які загинули в бою за Україну ...Працював інструктором-методистом у дитячо-юнацькій спортивній школі в селищі Петрове.

На Кіровоградщині у Петрівській громаді поховали батька з сином, які загинули в бою за Україну ...«Спершу виявив бажання воювати син, а за ним пішов і батько, обох мобілізували 1 березня. Це були дуже добрі та порядні люди. Богдан займався спортом, був єдиною дитиною в сім’ї. Залишилася сама мама без чоловіка та без сина. Вона працює завучем у школі», – розповів Роман Штурмак.

На Кіровоградщині у Петрівській громаді поховали батька з сином, які загинули в бою за Україну ...За словами старости, попрощатися з бійцями прийшли майже три сотні людей. Поховали батька з сином під прощальні постріли військових.

На Кіровоградщині у Петрівській громаді поховали батька з сином, які загинули в бою за Україну ...

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*