Як у степах Миколаївщини на танку воює 23-річний “Мольфар” з Карпат

Танки, які мають імена українських Карпат, стоять на захисті півдня.

Часто важкі бронемашини старші за своїх танкістів в рази, але українські захисники кажуть – танк неможливо не полюбити, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “ТСН”.

Танкіст, який боронить Миколаївщину, має псевдо “Мольфар”. Хлопець виріс в Карпатах і називає себе гуцулом.

23-річний танкіст хвалиться своїми панцирниками. Один з них – трофейний, колишній російський. Свого трофея назвали сєпаром і відвезли на самий передок – служити на користь Збройних сил України.

“Мольфар” показує свої машини і хизується – старенькі, але крепкі. Назвати “Панцирники” вирішили на честь рідних Карпат: Довбуш, Прут,  Говерла та інше. Важкі машини тут люблять усі. Танкіст говорить: танк їде – русня боїться.

Одного з цих “Панцирників” бійці назвали поетично, хоча і на суржику “Демон, восставшій із ада”. “Мольфар” говорить – тут, у полі, все про любов.

“Є щось, що ти любиш так сильно, як і танки, – запитує кореспондентка ТСН – гори , тобто ти в житті любиш гори і танки, – ще дружину і батьків і Україну, – а як же без України, якби не було України, не було б і мене”, – говорить українських захисник.

До теми: “Точність не менша, ніж коли в каву додаєш молоко”, – бариста й ультрас з Прикарпаття про аеророзвідку на війні

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*