Від цього посту залежить доля, дитини та жuття невинної жінки. КРUК ДУШІ! Прямо зараз в nолоні знаходиться вагітна Мар’яна Мамонова. Не шкодуйте реnосmу її потрібно повернути додому!

Зараз в полоні знаходиться вагітна жінка медик Мар’яна Мамонова. Вона вагітна. Вже в полоні 4ри місяці. І зараз вона вже на 7му місяці вагітності. Ми всі згаємо, як важливо народження, умови в яких жінка народжує.

У всьому Світі є багато організацій, які опікуються цими питаннями, роблять все щоб жінкам було комфортніше, щоб пологи були максимально лагідними. Ми боремось за права жінок, супроводжуємо їх в пологах. А ця жінка зараз в полоні.

Шановні організації ті що birth concernning, це ж наша з вами справа, звернути увагу на цю жінку, і бороьись за її звільнення всіми доступними нам засобами. Інакше для чого ми всі є, для чого працюємо.

Будь ласка, люди з цієї галузі долучайтесь ідеями, позицією, будь- якою допомогою. Організації включайтесь, треба жінку повернути додому. Залишилось мало часу.

Будь ласка, всі, хто має зв’язки з Midwifery, видатними людьми, що працюють з жінками і для жінок, пишіть, теднфонуйте, просіть допомогти вплинути. Зараз цій вагітній жінці потрібна Ваша допомога. Доули, акушерки, лікарі, захисні організації, міжнародні, всі. Це просто вагітна жінка, яка зараз в негідних умовах і потребує саме Вашої допомоги. Ви саме для цього є, Ви саме для цього були створені і працюєте. Це Ваш час. Жінці потрібна допомога!

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*