Дика паніка! Херсон в оточенні – окупанти тікають з міста: наступ ЗСУ. Вони вже там – Україна переможе!

Командири окупантів вже залишили правий берег Херсонщини, адже росіяни чекають і дико бояться контрнаступу ЗСУ. Таку думку висловив військовослужбовець та депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань.

 

“Якщо зруйнувати відновлені артерії й продовжувати системно те, що відбувалось останні 2 тижні, то ситуація в орків послаблюватиметься. Чи проявлять вони жест доброї волі? З логістичної точки зору мали б проявити”, – сказав Хлань в інтерв’ю 24 каналу .

На думку нардепа, що для росіян Херсон буде великою репутаційною втратою і тому вони перекинули до міста велику кількість живої сили. Окупанти проводять політику утримання якраз на тих позиціях, на яких перебувають. Якщо все ж відбудеться злам і ми зможемо просунутись ближче до Антонівського моста, праворуч якого Херсон, та відрізати окупанта від переправи, то місто буде фактично в оточенні.

У росіян не буде іншого варіанту як перебиратися через Дніпро вплав, – сказав Хлань. Він додав, що місцеві мешканці повідомляють – окупанти шукають навіть по гаражах людей засоби для плавання. Вони готують можливий шлях відходу у разі оточення

“Це не жарт. Вони викуповують і гумові човни”, – сказав Хлань.

Той факт, що Збройні сили України працюватимуть над тим, щоб відрізати логістичні ланцюги окупантів на півдні шляхом розтрощення мостів, підтвердив тако офіцер ЗСУ, народний депутат VIII скликання Ігор Лапін. За його словами, російські генерали вже вирушили на лівий берег Дніпра, що стало деморалізуючим фактором для військ окупантів.

 

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*