“Я не можу зрозуміти, як це так, війна ніби тут, а рօзбumuм насправді вuглядає мօє місmօ в рф”: якут заявuв, щօ у захваmі від օкупօванօгօ Дօнецьkа. Відеօ

Російський окупант з Якутська, який приїхав на Донбас воювати проти України, здивувався, як виглядають нормальні міста. За його словами, незважаючи на війну в Україні, розбитим виглядає саме його місто в РФ.

Більше того, загарбник видав, що від побаченого в Україні шоковані багато росіян. Фрагмент із зізнаннями окупанта опублікований в Telegram-каналі OBOZREVATEL (Щоб подивитися відео та фото, доскрольте до кінця сторінки).

Окупант заявив, що те, що він побачив в Україні, навіть неможливо зустріти у російських містах. Загарбник розповів, що після вторгнення до чужої країни часто ходив і просто розглядав міста.

“У центральній частині Росії такого і не зустрінеш. До речі, це і багато росіян скажуть, я в травні тут жив, якраз зустрічав росіян, іноземців … І всі як одні говорили: дивно! І навіть я скажу: дивно, війна начебто тут, але розбитим виглядає місто моє”, – заявив окупант.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*