Пом”яніть…”Матусю, не плач!… Я вже їду додому…Сьогодні моя закінчилась війна…Від снайперів куль і від вибухів громуя їду туди, де твоя сивина.Де борщ у печі, молоко з пиріжками,де батькова сильна й згрубіла рука.Я їду додому зустрічай мене, мамо!Тримайся, рідненька, бо зустріч тяжка.Пробач мені, мамо! Пробач мені, тату,що сам собі вибрав я долю таку…”

“Серце рветься на куски…біль..”На Донбасі у боях із окупантами загинув 27-річний командир роти Іван Бущук. Фото

“Серце рветься на куски…біль..”На Донбасі у боях із окупантами загинув 27-річний командир роти Іван Бущук. Фото

Воїн родом із Дніпропетровщини поклав життя у бою на Донбасі. Про втрату повідомила волонтерка Ганна Трет’як-Прудська у Facebook, опублікувавши фото героя

Іван Бущук – уродженець села Карабинівка Павлоградського району Дніпропетровської області.

Багато хто пам’ятає його, як бійця «Правого сектора» – у лавах цього добробату він пішов боронити Батьківщину від ворога ще 2014 року.

Своє 27-річчя офіцер теж відзначив на війні – 13 березня 2022-го. А 24 квітня отримав осколкове поранення, захищаючи українську землю від російських загарбників у Луганській області.

Волонтерка зазначила, що його обличчя завжди привітно посміхалося на фото у соцмережі. І саме таким «Карабін» запам’ятається кожному, хто його знав.

На Донбасі у боях із окупантами загинув 27-річний командир роти Іван Бущук. Фото

«Втрата… Дай нам, Боже, витримати весь той біль, який ми відчуваємо, отримуючи звістку про загибель ще одного захисника України. Вічна пам’ять герою», – написала вона 26 квітня.

Прощання із героєм відбулося наступного дня, 27 квітня, у його рідному селі. Матері не довелося ховати сина – без Івана в родині залишилися молода дружина, батько й сестра.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*