ЗСУ прорвалu фронт! Окупантu втекли – вже на кордоні з РФ: наступ ЗСУ триває. Переможемо!

Від 21 березня, орієнтовної дати найглибшого просування російських військ в Україну, окупанти втратили приблизно 45 тис. км² захопленої території — це площа більша за розміри Данії. 

Про це пишуть в американському Інституті вивчення війни (ISW).

З часу відновлення наступальних операцій у липні, за останні 39 днів, окупанти завоювали лише один відсоток від втраченого. Це — близько 450,84 км² території, що дорівнює приблизно площі Андорри.

В ISW зазначають, що російські війська не можуть перетворити обмежені тактичні успіхи на ширші оперативні, а їхні наступальні операції на сході України досягають кульмінації.

Водночас міністр оборони росії сергій шойгу на зустрічі з міністрами оборони країн-учасниць Шанхайської організації заявив, що «російські війська будуть знижувати темпи наступальних операцій в Україні, свідомо намагаючись мінімізувати жертви серед мирного населення».

Шойгу також сказав, що «операції в Україні йдуть за планом» і що російські сили досягнуть усіх поставлених цілей.

Це може означати спробу міноборони рф пояснити та виправдати незначні досягнення російських військ в Україні за останні шість тижнів, йдеться у звіті.

Водночас, в Інституті вивчення війни розповіли про черговий провал окупантів на Херсонщині. 24 серпня російські війська здійснили обмежений наземний штурм на північному заході Херсонської області, але підтверджених територіальних здобутків не досягли. У Генштабі України повідомили, що українські війська відбили наступ росіян у напрямку Миколаївки на південь від адмінкордону Херсонсько-Дніпропетровської області.

Джерело:korupciya.com

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*