Вбити Захід сміхом! Арестович напав на Медвєдева: опустив на весь світ. Кремль в істериці!

Російський політик і чинний заступник голови нікому не зрозуміло, яку функцію виконуючої, Ради безпеки Росії дмитро медведєв відомий не тільки тим, що “підміняв” диктатора володимира Путіна на посаді президента,

але і своїми дивними, не дуже обгрунтованими здоровим глуздом, висловлюваннями. Радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк вже неодноразово називав його дурнем.

“Важко уявити, щоб член Аль-Каїди чи ІДІЛ сидів в ООН і “офіційно” звинувачував в агресії США чи Ізраїль. РФ використовує ЗАЕС як заручник для фіксації окупованих територій, а Україну хоче виставити… агресором. Але дурнів, окрім медведєва, немає.

Єдина загроза для АЕС – російські терористи”, — написав радник голови Офісу президента, коментуючи ситуацію на ЗАЕС.

Як відомо, заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв набрався сміливості назвати президента України Володимира Зеленського несамостійним і схильним до впливу психотропних препаратів, хоча сам навіть серед росіян має славу відвертого пияка.

Окрім, цого він назвав “вигадками” інформацію про те, що Росія хотіла вбити Зеленського, хоча вона мала безліч підтверджень з різних розвідок.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*