Все селище у скорботі: на війні загинув 20-річний студент Зборівського коледжу

Все селище у скорботі: на війні загинув 20-річний студент Зборівського коледжу 04 липня 2022 р. 11:49 Сьогодні на Львівщині поховають молодого військовослужбовця.

Роману Миськіву було всього 20 років. Хлопець народився в смт Поморяни Золочівського району Львівської області. Після закінчення школи навчався у Зборівському коледжі, де здобув спеціальність інженера програмного забезпечення. В жовтні 21-го року був призваний на строкову службу в Харків.

 

 

4 грудня склав присягу. З початком повномасштабного вторгнення став на захист країни. Життя військового обірвалося 27 червня під час ворожого обстрілу.  «У великій скорботі рідні Романа та все наше селище! Хлопцеві було лише 20 років… Він був надзвичайно світлою, доброю і чуйною людиною! Вірним і щирим другом, гордістю і великою надією для своєї мами!

 

 

Вже у студентські роки мріяв служити у Нацгвардії України, тому, коли призвали на строкову службу, навіть не думав ухилятися… Хотів гідно відслужити і повернутися додому…», – зазначили на Фейсбук-сторінці парафії селища Поморяни. Джерело

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*