Щойно Лавров дав термінову заяву, всім приготується. Такого ще не було

Міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров раптом знову заговорив про мирні переговори з Україною. Непереборне бажання “поговорити” у глави російської дипломатії виникло на тлі успіхів контрнаступальної операції Збройних сил України на півдні та сході нашої країни.

Лавров нарікає, що чим пізніше розпочнуться переговори між Україною та Росією, тим “важче буде домовитися”. Заяву глави МЗС РФ тиражують кремлівські пропагандисти.

“РФ не відмовляється від переговорів з Україною, але що більше відкладається процес, то складніше буде домовитися, заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров в інтерв’ю Павлу Зарубіну у програмі “Москва. Кремль. Путін на телеканалі “Росія-1”, – пишуть пропагандисти “РІА Новини”.

Зокрема, Лаврову не подобається ключова умова Києва для поновлення переговорів – виведення російських військ із території України.

“І потім, коли Росія піде з українських земель, вони будуть готові розмовляти, нав’язуючи нам свої умови. У цьому їх активно підтримують, навіть потурають їм Лондон, Вашингтон, Брюссель. Якщо це їхній вибір, то ми знаємо, як нам досягати цілей, поставлених президентом Росії Володимиром Путіним у рамках спеціальної військової операції”, – заявив глава російського МЗС.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*