21-річна парамедик «Пташка», яка зачарувала багатьох своїм співом із укриття заводу «Азовсталь», перш, ніж стати медиком…

Чим далі, тим менше ми про них згадуємо. Сама велика поразка – це довести себе до стану байдужості та придушення емоцій що до наших ЖИВИХ Героїв

Це ‒ 21-річна парамедик Катерина з Тернопільщини («Пташка»), яка зачарувала багатьох своїм співом із укриття заводу «Азовсталь».

Шість років тому на конкурс малюнків Катерина намалювала картину, де була пташка, український тризуб і калина. Відтоді її і почали називати ‒ «Пташка»

«Катруся ще навіть не вміла добре балакати, а вже вміла співати. Коли була малесенька, ми лягали спати, я їй співала українські пісні. Оскільки швидко в селі втомлюєшся, то я скоріше засинала за неї. Але Катя мене будила, щоб я доспівала. Пішла в музичну школу на вокал, але провчившись пів року зрозуміла, що їй мало і пішла на бандуру.
Після 9 класу вступила у Тернопільське музичне училище імені Соломії Крушельницької, пізніше перейменували в мистецький коледж, який закінчила на відмінно. Їй було 18 років у 2019 році, коли поїхала в Київ. Звісно, я хвилювалась, але вона на вступні іспити їхала сама, на екзамени ‒ сама, самостійна дівчинка. І я їй казала, що у житті слід добиватись усе самій», ‒ розповідає мама про доньку.

Перш, аніж стати медиком-добровольцем, Катерина кілька років займалась волонтерством. Відвідувала сиріт, приносила їм смаколики, які сама готувала. А потім почала допомагати у військовому госпіталі в Києві. Любила мотоцикли та й їздила на них сама. Вона контракт не підписувала, вона ‒ доброволець!

Не полінуйтесь та зробіть від себе пост, щоб всім нагадати – мовчання вбиває! Повертайтеся живими, наші дорогі герої. Ми всі МОЛИМОСЬ за в

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*