не знаю навіть як вам про це повідомити …Кім шокував всіх … Рано радіти! Кім шокував всіх – просування ЗСУ на півдні: заткнув всіх. Переможемо!

Голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім заявив, що село Киселівка у Херсонській області ще не звільнене – за нього тривають бої, сказав  Кім в ефірі UkrinformTV.

 

“Ця інформація не відповідає дійсності. Киселівка знаходиться там, де знаходилася раніше, – у сірій зоні. За неї б’ються”, – повідомив він.

 

Напередодні голова Херсонської облради Олександр Самойленко заявив про нібито деокупацію Киселівки, і ЗСУ від обласного центра розділяє “єдиний населений пункт – Чорнобаївка”.

 

Проте військові аналітики не знайшли підтвердження цієї заяви, оскільки українське командування досі зберігає оперативне мовчання щодо просування ЗСУ на півдні, а рашистські блогери це заперечували.

Кім також повідомив На Миколаївщині від збройної агресії Російської Федерації постраждали понад 1600 цивільних. Наразі є проблеми з електропостачанням у 95 населених пунктах. Інша критична інфраструктура працює.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*