Путін може вивести війська з України: генерал назвав умову

Глава країни-агресора Росії Володимир Путін може ухвалити рішення про виведення своїх окупаційних військ з України, включно з Кримом та Донбасом. На такий крок він може піти на тлі великого успіху оперативного рівня української армії.

Таку думку в ексклюзивному інтерв’ю висловив ексзаступник начальника Генерального штабу Збройних сил України генерал-лейтенант Ігор Романенко. “Якщо відбудуться відповідні дії на фронті, якщо буде ще один успіх оперативного рівня, наприклад, на Херсонському напрямку, це призведе до змін у військово-політичному керівництві Росії”, – спрогнозував він.

“Це буде призупинення бойових дій. Можливо, вони погодяться на те, щоб повністю звільнити нашу територію“, – додав генерал.

Відповідаючи на запитання, чи мається на увазі тут також і звільнення окупованого Криму, Романенко зауважив: “Звичайно, наше керівництво поставило за мету звільнити територію України і вийти на кордони 1991 року. А це означає не лише Крим, а й Донбас”.

У цьому контексті він наголосив, що наразі керівництво України вже не розглядає такий компроміс із агресором, як повернення до кордонів станом на 23 лютого 2022 року.

“Тепер, після стількох жертв і втрат, Україна перехопила не лише військову, а й політичну ініціативу. Тому підхід уже інший – повернення до кордонів 1991 року”, – заявив генерал. За його словами, після виведення російських військ можуть розпочатися переговори з Росією на тему “недопущення того, що сталося 24 лютого”.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*