Геть здypіли?! Цього не можна допyстuтu. Погляньте що хoчуть прийняти у ВР

Народні депутати від партії “Батьківщина” наполягатимуть на знятті з розгляду законопроєкту №7650-У, який передбачає приватизацію “Енергоатому”, у Верховній Раді.

 

Відповідну заяву зробила лідерка політсили, народний депутат Юлія Тимошенко у своєму відеоблозі “А що там в Раді?”.

За її словами, це пов’язано з тим, що ухвалення зазначеного законопроєкту поставить під загрозу енергетичну незалежність та суверенітет України.

 

“Ми по обсягу виробництва електроенергії на атомних електростанціях треті в Європі. Треті! Ви розумієте масштаб? У нас 50% отриманої електроенергії виробляється атомними електростанціями. Це не просто наш національний скарб.

Це те, що при правильному управлінні країною може дати нашим підприємцям величезний привілей і зробити наших виробників та промисловість конкурентоспроможними, а людей – платоспроможними”, – наголосила Тимошенко.

Вона пояснила, що “Енергоатом” нині продає атомну електроенергію по 57 копійок за кіловат, на той час “як людям виставляють ціну 1,68 грн за кіловат, а промисловості – 5-6 грн за кіловат”.

Різниця йде посередникам.

“Їм недостатньо, що вони забирають найдешевшу електроенергію й втридорога віддають її вітчизняним споживачам і підприємствам. Вони тепер вирішили ухвалити закон і фактично розпочати крадіжку всієї системи генерації атомної електроенергії, тобто “Енергоатому”.

 

Тоді атомну електроенергію вони продаватимуть не всередині України, а експортуватимуть.

Там будуть на порядок вищі прибутки, сотні мільярдів гривень осідатимуть у кишенях посередників”, – зазначила Юлія Тимошенк

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*