“Рятувала пораненого бійця, а її вбили”: в останню путь провели молоду Героїню Ксенію Грицину

“Рятувала пораненого бійця, а її вбили”: в останню путь провели молоду Героїню Ксенію Грицину

Львів прощається з Героями Олександром Полюховичем та Ксенією Грициною, які загинули у боротьбі з російськими окупантами.
Чин похорону відбудеться 17.09.2022 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, поховають військовослужбовців на Личаківському кладовищі. Мерія закликає долучитись до церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.” – зазначає у дописі Валентина Бабак.

Ксенія Грицина (27.04.1993-11.09.2022) – уродженка села Вишнівчик Хмельницької області, навчалася у середній загальноосвітній школі №32 міста Львова. Згодом вступила до Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну міста Львова, здобула спеціальність «кухар-кондитер». У мирний час працювала у сфері торгівлі.

У 2021 році підписала контракт із Збройними Силами України, розпочала кар’єру військовослужбовиці і згодом стала «бойовою медикинею». Під час служби отримала звання «молодший сержант». Із початком повномасштабного вторгнення захищала Україну у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Брала участь у боях за Попасну.

У Ксенії Грицини залишилися мама, брат та 4-річний син.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*