Терміново! Прямо у залі ООН: Трасс шокувала – вже йдуть в Україну. Тепер Путіну точно кінець, потужно!

Велика Британія збільшить військову підтримку України до її перемоги у війні з РФ. Зокрема, в Україну прибуває нова британська зброя, включаючи ракети MLRS.  Про це заявила прем’єр-міністр Великобританії Ліз Трас, виступаючи на засіданні Генеральної Асамблеї ООН.  Вона пообіцяла, що в цей вирішальний момент її країна збільшить військову підтримку України наскільки буде потрібно. 

“Поки я говорю в Україну прибуває нова британська зброя, включаючи ракети MLRS. Ми не заспокоїмося поки Україна не здобуде перемогу”, – підкреслила Трасс.

Вона сказала, що сьогодні в Україні Росія використовує зброю, щоб “вбивати, калічити людей”, а також “знаряддям війни є згвалтування”. 

За її словами, Путін робить “ще більше фальшивих заяв і брязкає зброєю, але це не спрацює”. “Міжнародний альянс сильний і Україна сильна. Українці не просто захищають свою країну – вони захищають наші цінності і безпеку всього світу”, – підкреслила Трасс, додавши, що тому світова спільнота має активно діяти. 

І, схоже, після останніх заяв кремлівського диктатора, світові лідери почали активніше висловлювати свою чітку позицію щодо ситуації в Україні та реагувати на прямі погрози з Росії.

Лідер країни-агресора володимир путін виступив із «безрозсудними» ядерними погрозами, росія порушила основні принципи статуту ООН. Про це заявив президент США Джо Байден під час свого виступу на Генасамблеї ООН. 

Про що заявив американський президент? Ніхто не погрожував росії й ніхто, окрім росії, не прагнув конфлікту. Крім того, США хочуть, щоб війна в Україні завершилась на справедливих умовах.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*