В Росії вимагають усунути Путіна з президентського крісла

В Росії вимагають, щоб депутати Федеральних Зборів РФ розпочали процедуру усунення Володимира Путіна з посади президента. З відповідною вимогою виступив російський громадський та політичний діяч, президент фонду “Перспектива” Леонід Гозман.

Він повідомив про це на своїй сторінці у Facebook і наголосив, що народ має право використовувати такий механізм усунення глави держави, хоч і розуміє, що російські депутати все одно не скидатимуть диктатора.

“Я, Гозман Леонід Якович, вимагаю від депутатів Федеральних Зборів РФ негайно розпочати за передбаченими Конституцією РФ процедурами процес усунення з посади президента РФ В.В.Путіна. Розумію, що вони цього не зроблять, хоча саме в цьому їхній обов’язок. А мій обов’язок – вимагати цього”, – наголосив Гозман.

При цьому він зазначив, що не отримував жодної винагороди за висунення такої вимоги від будь-яких країн чи організацій.

“До уваги органів: у цьому тексті немає ознак дискредитації Збройних сил РФ, а також висловлення неповаги до влади в непристойній формі – і те, і те заборонено законом. Інформую, крім того, що за публікацію цього тексту я не отримував ні винагороди, ні обіцянки винагороди у будь-якій формі від зарубіжних чи російських громадян та організацій”, – написав громадський та політичний діяч.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*