Вже зрозуміло, куди саме битиме Путін у разі ядерного удару – російський економіст

Після семи місяців повномасштабного російського вторгнення в Україну і спроби анексії Росією українських територій стає зрозуміло, що ядерний удар – це наступний крок Путіна.

Про це заявив економіст Владислав Іноземцев.

“Цей сценарій вже основний. Ядерний удар – наступний крок Путіна. А Захід так і не послав йому сигналів, які могли б його зупинити”, – зазначив експерт.

Експерт зазначив, що після спроби анексії виникла ситуація, за якої атаки України на Донбасі та Херсонщині стануть “посяганням на територію Росії”. Згідно з військовою доктриною РФ, це підстава для відповідного ядерного удару.

“З’явилася підстава застосувати ядерну зброю. Про що Путін, власне, і сказав – що він ні перед чим не зупиниться”, – наголосив Іноземцев. Російське керівництво буде дивитися на динаміку на фронті, але чим гірше для Москви динаміка, тим вище ймовірність такого рішення.

“Гадаю, не буде масованого ядерного удару по українських містах або інфраструктурі, — вважає експерт. – Скоріш за все показовий вибух заряду малої потужності. У малонаселених районах, які оголосять “центром ухвалення рішень”. Це має справити враження, що Кремль готовий піти ще далі”.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*