Його треба сьогодні ж садити! Вона знову дивує українців! Савченко підтвердила, що коли Порошенко був на посаді президента…

Те, що говорить Жванія, – правда. Те, що він говорив про Коломойського, що Коломойський ніби-то пішов в опозицію, так, він потім пішов в опозицію, але Майдан, насправді, фінансував в тому числі Коломойський. Це щодо початку. Про це заявила екс-нардепка Надія Савченко в ефірі одного із відомих телеканалів.

Якщо дивитися на слова, якими він користується, що це державний переворот, він дуже правильно сказав, на хвилі народних протестів. У нас були народні протести. У нас було повстання. Постання може перерости або в революцію, або в державний переворот. У нас революція, на жаль, не вийшла. Бо революція – це коли змінюється система. Система не змінилася. По факту вкінці ми бачимо, що одна еліта забрала владу в іншої. Програв український народ. На жаль.

Те, що говорить Жванія, найцікавіше це те, що він і Клімкін завозили 5 мільйонів, вдумайтеся, євро, геть не мало, ми б зовнішній борг би так гасили, завозили ці гроші європейським посадовцям для того, щоб підтримати Порошенка, накупити йому підтримки. Це все правда.

Розумієте, тут же ж, як кажуть, людина користується тією силою, якою може. Якщо в людині найбільш сильна сторона – це підлість, як у Порошенка, він користується підлістю. Він обіграв всіх. Він зробив все для того, щоб зробити себе президентом. Він, я впевнена, із самих витоків стояв разом із Льовочкіним, який починали шатати трон під Януковичем.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*