Щось пішло не так! Путін знайшов винних у провалі «могилізації» і цинічно висловився про українську культуру

Кремлівський диктатор Володимир Путін сьогодні, 5 жовтня, вперше публічно звинуватив міноборони РФ у провалі мобілізації. Каже, там неправильно документи оформили, і тепер він усе виправляє. Мовляв, міноборони не внесло вчасно зміни до правової бази за списком тих, хто не підпадає під мобілізацію, тож тепер буцімто доводиться вносити корективи. Нагадаємо, від 21 вересня, відколи у країні-агресорці оголошена так звана часткова мобілізація, вояків набирали без відбору і Росією прокотилася хвиля протестів.

Крім того, на зустрічі з російськими вчителями Путін дозволив собі заявити, буцімто попри те, що вже понад сім місяців чинить масовий геноцид українців, він «поважає український народ, їхню мову та культуру». Про це пишуть російські ЗМІ.

«Ми завжди, і незважаючи на трагедію сьогоднішніх днів, з величезною повагою ставимося до українського народу та до української культури, до української мови, літератури тощо… Може не було б ось цього сьогоднішнього конфлікту, якби не було спроб деяких сил у самій Україні та на Заході підправити історію та розірвати цю історію на частини», – цинічно сказав диктатор.

Також кремлівський диктатор заявив: результати псевдореферендумів на загарбаних територіях України його «потішили і здивували».

До слова, британська розвідка повідомляла, що очільник Кремля Володимир Путін усунув міністра оборони РФ Сергія Шойгу від командування військами. Утім публічно він цього не зробить, тому що таке кадрове рішення може негативно вплинути на хід війни в Україні.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*