Щойно! Прозвучало як грім серед ясного неба – Новинський вийшов і офіційно заявив: “С меня достаточно, я ухожу…” екс-регіонал прийняв рішення від якого всі “прозріли”

Вадим Новинський вирішив скласти повноваження народного депутата і зосередитись на гуманітарних проєктах. Про це він повідомив у середу, 6 липня.

«Я ухвалив рішення скласти повноваження народного депутата України та зосередитись на гуманітарних проєктах, на розвитку національної економіки, служінні Українській Православній Церкві та на відновленні зруйнованих храмів», — заявив Новинський. Після війни він обіцяє допомогти відновити місто Маріуполь.

Новинський повідомив, що його команда вже працює над тим, щоб забезпечити населені пункти України автомобілями швидкої допомоги, медичними препаратами і продуктами. Попереду — реалізація програм із повоєнного відродження України та її економіки, відновлення заводів та інфраструктури.

Заява Новинського про складення повноважень нардепа

Вадим Новинський — депутат від «Опозиційного блоку». Він входить у першу десятку найбагатших українців за версією Forbes. Його статки оцінюють в $1,4 мільярда. Новинський є засновником фінансово-промислової групи «Смарт-Холдинг» і власником пакета акцій компанії «Метінвест» Довідка

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*