“Погляньте на них в останнє…які були красені” сумна звістка ск0лихнула місто…пом”яніть Героїв

У понеділок, стало відомо про загибель на війні одразу двох прикарпатців – Володимира Савчина та Дмитра Шварговського.

Володимир був родом із Долини, Дмитро – з Устерік, пише Репортер.

Про загибель Володимира Савчина повідомляє Підберезька гімназія Долинської міської ради.

Сумна звістка знову прийшла до нашої громади, до нашого села, до нашої родини. Смертю хоробрих поліг на полі бою Володимир Савчин. Важка втрата для України, для громади. В перші дні війни Володимир добровільно пішов захищати Вітчизну від ворога.

Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого. Розділяємо Ваш біль та схиляємо голови в глибокій скорботі! Його ім’я навіки буде викарбуване на сторінках історії нашого краю як взірець мужності, патріотизму, незламності. Пам’ять про нього завжди житиме в наших серцях! Вічна слава Герою! – повідомляють на сторінці гімназії.

Також цього дня голова Білоберізької сільської тергромади Дмитро Іванюк повідомив про загибель Дмитра Шварговського.Шварговський Дмитро Дмитрович, старший лейтенант, заступник начальника штабу військової частини А7370 внаслідок перехресного вогню з силами ДРГ противника в селі

Григорівка Синельниківського району Дніпропетровської області 30 квітня  отримав поранення несумісні з життям. Висловлюємо щирі співчуття сім’ї , рідним та близьким, разом з вами схиляємо голову в глибокій скорботі, – повідомив Іванюк.Дмитрові Шварговському було 38 років,  його син залишився без батька.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*