Міг гори звернути. Історія загиблого Героя Сергія Компанійця

Сергій Компанієць – один із «кіборгів», який захищав Донецький аеропорт. Фото: колаж «Сьогодні»

У Голубівці Дніпропетровської області попрощалися із загиблим бійцем 93-ї окремої механізованої бригади Сергієм Компанійцем. Він пішов захищати Україну ще 2014 року. Сергій Компанієць – один із «кіборгів», який захищав Донецький аеропорт. Він загинув у боях під Ізюмом Харківської області. В останню путь Героя проводжало все село.

Про це повідомляє «Сьогодні».

Реклама

Що відомо про Героя?

У рідній Голубівці Сергія Компанійця поважали. Односельці кажуть, завжди пам’ятатимуть, як працьовитого та непосидючого, усміхненого і невгамовного, та готового прийти на допомогу.

«Сергію неодноразово казали, коли навідувався додому: кидай все і повертайся до мирного життя. Він неодмінно відповідав: хто, як не я», – розповів брат загиблого Олександр Компанієць.

Дядько захисника каже, що Сергій добре порався по господарству і міг гори звернути: і траву покосити, і картоплю посадити, і город прополоти.

«Сергій був дуже хорошою людиною. На полі бою не залишав своїх. Вивозив і поранених побратимів, і тіла загиблих. У селі його знають як добру безвідмовну людину, готову поділитися останнім«, – розповів дядько Сергія Микола.

Вчителька Сергія згадує, як той напередодні контрольної віддав однокласникам свої запасні зошити. Навіть собі не лишив. Довелося йти купувати.

Реклама

«Якось заходжу в клас – дошка брудна. Запитую, хто черговий. Мовчать. Тоді Сергій встає. «Компанієць, то ти черговий?» «Ні, не я. Та зі мною нічого не станеться, якщо я витру дошку», – згадує вчителька Неля Славна.

Вона додала: «Низький уклін батькам, що виховали такого сина. Який віддав життя за нас».

Сергію Компанійцю було 46 років. У нього залишилися батьки, брат та 16-річний син Олександр.

Реклама

В останню путь Героя проводжало все село. Фото: Дніпропетровська ОВА

Раніше ми розповідали історію 23-річного лейтенанта Віталія Мовчана, який загинув 24 лютого, у перший день повномасштабної війни, захистивши небо над Луганщиною ціною власного життя.

Також нагадаємо історію Героя України Віктора Головка, який загинув, виносячи побратимів з поля бою.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*