Ердоган шoкyвaв світ заявою: “Зеленському пора усвідомити, що у цій війні немає і не буде переможця, я пропоную зустрітися йому з Путіним і мною в Туречині і поставити у цій війні крапку раз і назвжди”

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган запропонував кремлівському диктатору Володимиру Путіну провести зустріч із президентом України Володимиром Зеленським у Туреччині.

Про це йшлося на зустрічі лідерів РФ та Туреччини у Сочі 5 серпня. Про це Ердоган заявив турецьким ЗМІ після повернення з Росії. Турецький лідер також наголосив, що у війні не буде переможця.

За словами Ердогана, його попередні контакти з президентом держави-агресора Росії мали позитивний вплив на Кавказі, в Сирії та Україні

Ініціатива щодо експорту українського зерна через Чорне море є останнім глобальним прикладом цього. Наразі важливо реалізувати план у здоровий спосіб і трансформувати позитивну атмосферу в конкретні кроки до повернення до переговорів у Стамбулі”, – заявив турецький президент.

Він вважає, що Україна має сідати за стіл переговорів з агресором, тому що переможця у розв’язаній Росією агресивній війні, на його думку, не буде. Також Ердоган укотре запропонував Путіну особисто зустрітися із Зеленським – на території Туреччини

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*