15 хвилин тому! Завдати удару! У Зеленського попередили Путіна: війна переходить на територію РФ

У Росії періодично виникають пожежі, які влаштовують самі росіяни. Олексій Арестович потролив країну-агресорку, мовляв, там постійно хтось “курить” не в тому місці, де потрібно. Про це ексклюзивно в ефірі 24 каналу сказав радник голови Офісу президента Олексій Арестович.За словами Арестовича, в Росії є проблеми. Вже відомі десятки випадків пожеж.

Там постійно курять не в тому місці, а потім трапляються якісь речі (пожежі, вибухи ). Мабуть, це карма їх наздоганяє, – сказав Арестович.

Арестович вважає, що такі випадки можуть почастішати, якщо Путін таки оголосить війну і загальну мобілізацію.

В Росії почнеться спротив і з кожним днем буде посилюватися. Хоча він і зараз є. Але після оголошення війни там будуть зовсім інші ставки… Люди матимуть інші настрої та рішення, – каже він.

Радник глави ОП наголосив, що наразі не можна оцінити готовність росіян виступити проти режиму. Але він нагадав, що на початку війни на протести в Росії виходили близько 100 тисяч людей, а кількість незадоволених була ще більшою.

Може взагалі не буде протестів, а буде саботаж. Адже військкоматів попалили вже десятки. Поки важко щось говорити, бо ми не знаємо, що діється в головах людей. Але “гладко” точно не буде, – сказав Арестович

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*