Екстрені переговори! Ердоган шокував вчинком – зарада з Туреччини. Світ дізнався!

Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган провів телефонну розмову з президентом РФ Володимиром Путіним. Говорячи про війну в Україні, турецький лідер заявив про необхідність справедливого рішення.

Він підкреслив, що переговори мають бути підкріплені припиненням вогню. Про це 5 січня повідомило Управління з комунікацій при президенті Туреччини.

Ердоган заявив, що переговори щодо російсько-української війни принесли позитивні результати. За його словами, мова йде про створення зернового коридору, обміну полоненими та створення безпечної зони навколо Запорізької АЕС.

 

 

Він наголосив, що заклики до миру та діалогу мають бути підтримані одностороннім припиненням бойових дій та “справедливим врегулюванням розбіжностей”.

Щодо енергетичних питань, Ердоган сказав, що РФ і Туреччина зміцнили та продовжують зміцнювати інфраструктуру для створення хабу природного газу в Туреччині, і заявив, що вони прагнуть завершити дорожню карту та зробити конкретні кроки для реалізації цього проєкту якомога швидше.

 

 

Зазначається, що темами розмови також стали відносини РФ та Туреччини, зокрема у сфері енергетики, а також криза в Сирії.

Планується, що в четвер Ердоган також проведе телефонні переговори з президентом України Володимиром Зеленським.

Джерело

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*