Подивіться на обличчя Дуди! Це вам не “жмурукуабнімаю”, а щирі, відверті емоції, непідробна повага до дорогого гостя! ФОТО

Це те, що я хотів зробити з першого ж дня повномасштабного вторгнення російського окупанта на нашу землю – притиснути до себе цього міцного горішка, щоб засвідчити тим самим чоловічу повагу до його рішучості, чесності та відповідальності.

Чи могли ми що-небудь подібне чекати у стосунках поважних світових політиків до Порошенка? Категоричне ні! Так, деякі прояви люб’язності в рамках дипломатичного етикету, плюс – люди хотіли передати хоч якось свою повагу до всього народу та воїнів-захисників. А все інше – то звичні Пончикові штучки професійного піарщика; воно ж улесливо либиться, заглядаючи в очі людині, навіть не стидаючись того, що потай неодноразово вже обдурив її і кинув на фінанси.

Після шаленого тріумфу Зеленського на зустрічі з Байденом та на Конгресі всі м.ар.одерові гавкуни навперебій дзявчали, що, буцім, їхнього кінолога так само зустрічали, а через Зеленського просто віддають дань пошани нашим мужнім героям.

ТА НІ, ШОЛУДИВІ! НЕ ТАК – а зовсім навпаки! Саме до вашого хитруна світ ставився протокольно і дипломатично, а Зеленського зустрічають, як справжнього героя!
Ваш блазень ніяк не може второпати, що почуття не можна купувати за гроші, а справжній авторитет створювати найманими вихвалянтами. Справжню повагу може викликати тільки СПРАВЖНЯ щирість і СПРАВЖНЯ відповідальність! А яку повагу може викликати товстун, який ще з дитинства купував за цукерки повагу серед однокласників? Це – продажна любов, як у будинку ро.зп.усти! Людей не треба дурити і замилювати очі або пускати порох – треба бути справжнім! А він навіть зараз не покаявся у своєму лицемірстві, не визнав своєї дволикості, а продовжує демонструвати псевдо-щедрість, фільмуючи кожен популістський крок. Єдине, що він міг би зробити на сьогодні для порятунку своєї совісті – це тихенько повернути державі усі, награбовані ним, капітали! Оце був би його перший крок до переродження від лицеміра до звичайної людини.

СПОНСОРСКИЙ КОНТЕНТ

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*