Подивіться на обличчя Дуди! Це вам не “жмурукуабнімаю”, а щирі, відверті емоції, непідробна повага до дорогого гостя! ФОТО

Це те, що я хотів зробити з першого ж дня повномасштабного вторгнення російського окупанта на нашу землю – притиснути до себе цього міцного горішка, щоб засвідчити тим самим чоловічу повагу до його рішучості, чесності та відповідальності.

Чи могли ми що-небудь подібне чекати у стосунках поважних світових політиків до Порошенка? Категоричне ні! Так, деякі прояви люб’язності в рамках дипломатичного етикету, плюс – люди хотіли передати хоч якось свою повагу до всього народу та воїнів-захисників. А все інше – то звичні Пончикові штучки професійного піарщика; воно ж улесливо либиться, заглядаючи в очі людині, навіть не стидаючись того, що потай неодноразово вже обдурив її і кинув на фінанси.

Після шаленого тріумфу Зеленського на зустрічі з Байденом та на Конгресі всі м.ар.одерові гавкуни навперебій дзявчали, що, буцім, їхнього кінолога так само зустрічали, а через Зеленського просто віддають дань пошани нашим мужнім героям.

ТА НІ, ШОЛУДИВІ! НЕ ТАК – а зовсім навпаки! Саме до вашого хитруна світ ставився протокольно і дипломатично, а Зеленського зустрічають, як справжнього героя!
Ваш блазень ніяк не може второпати, що почуття не можна купувати за гроші, а справжній авторитет створювати найманими вихвалянтами. Справжню повагу може викликати тільки СПРАВЖНЯ щирість і СПРАВЖНЯ відповідальність! А яку повагу може викликати товстун, який ще з дитинства купував за цукерки повагу серед однокласників? Це – продажна любов, як у будинку ро.зп.усти! Людей не треба дурити і замилювати очі або пускати порох – треба бути справжнім! А він навіть зараз не покаявся у своєму лицемірстві, не визнав своєї дволикості, а продовжує демонструвати псевдо-щедрість, фільмуючи кожен популістський крок. Єдине, що він міг би зробити на сьогодні для порятунку своєї совісті – це тихенько повернути державі усі, награбовані ним, капітали! Оце був би його перший крок до переродження від лицеміра до звичайної людини.

СПОНСОРСКИЙ КОНТЕНТ

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*