Дo пօбачення! Дмитpo Нагієв пoпрօщався з рօсіянaми: “ви вօюєте самі з coбօю”

Популярний шоумен, актор і ведучий Дмитро Нагієв попрощався з росіянами. Красномовне відео він опублікував у своєму Instagram – на платформі, яка вже не доступна для жителів РФ. Российские звезды, которых зовут иначе, чем мы думаем BRAINBERRIES.CO “До побачення. Ми обов’язково зустрінемося.

Я вас люблю, незважаючи на терпкий смак втрачених надій. Як казав мій дід, перед причастям: “Що ж я старий накоїв?” – написав Нагієв. Відзначимо, що на чорно-білому відео актор голить свою лисину під пісню групи Акваріум і Бориса Гребенщикова “Поезд в огне”. А саме під рядки: Дід по батьківській лінії — Микола (Гулам) Нагієв, після Першої світової війни втік із перськими батьками з Ірану до Ашхабада. По дорозі його батьки

померли від голоду, а хлопчик потрапив до туркменського дитячого будинку, де йому дали прізвище Нагієв на честь людей, що привели його туди, а також нове ім’я — Микола. Володів туркменською та арабською мовами, але говорив російською, помер від гангрени, коли Дмитру Нагієву було 9 років.

Бабуся по батькові Гертруда Цопке, служила балериною в кордекорі Великого театру, після весілля переїхала до Ашхабада. Наполовину німець, наполовину латиш. Її предками були латиші з прізвищем Лейє та німці з прізвищем Цопке;

 

 

Після смерті чоловіка переїхала до сина до Ленінграда. Батько — Володимир Миколайович Нагієв, який мешкає в Ашхабаді, до 17 років грав у театрі Червоної Армії, але до театрального училища його не прийняли. Пізніше працював на Ленінградському оптико-механічному заводі. У Ленінграді він познайомився зі своєю першою дружиною Людмилою Захарівною. Після розлучення разом із матір’ю переїхав до кімнати на Ярославському проспекті.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*