Танків не буде?! У Шольца дали задню – екстрена новина з Рамштайну: проти всіх? Деталі вражають!

У німців все без змін. Саме через них учасники засідання у Рамштайні 20 січня не ухвалили важливе рішення про постачання танків до України.

 

Так, голова Міністерства оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що його країна готова прискорити передавання танків Leopard 2 Україні. Втім, вкотре повторивши, що лише, якщо матиме відповідні домовленості із союзниками.

Про це з посиланням на німецького міністра повідомляє Sky News.

 

 

Пісторіус заявив, мовляв, “неправильно” говорити про блокування Німеччиною постачання танків до України. За його словами наразі є вагомі аргументи “за” й “проти” відправки Leopard. Щоправда, не до кінця зрозуміло, які можуть бути аргументи “проти”, коли російські загарбники щодня знищують українців та готуються до нової операції.

 

 

Голова німецького Міноборони також пообіцяв нібито переглянути запаси своїх танків. Слід зауважити, що саме Берлін володіє експортною ліцензією на бойовий танк. Саме тому дозвіл ФРН необхідний іншим країнам для відправки своїх Leopard українським Збройним силам.

Водночас міністр зауважив, що Німеччина не відмовиться від підтримки України. Протиповітряну оборону він назвав пріоритетом номер один для країни.

 

 

Так, зазначається, що Німеччина надасть навесні пакет військової допомоги на 1 млрд євро — міністр оборони ФРН Борис Пісторіус

Основний акцент зроблять на протиповітряній обороні. У пакет увійдуть 40 БМП Marder, 7 САУ Gepard, ЗРК Iris-T та ракети до цих комплексів.

Але все ж Леопарди ніхто не скасовував і Україна й надалі чекатиме рішення, зробивши все можливе для його прискорення. А що ви думаєте про політику уряду Шольца? Пишіть думки у коментарях.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*