Підтpuмаємо цьorо xлопця він вpятyвав жuття 5 дiтeй, але втpaтuв pyky. 17-piчнoго Олеkсандра наrородuлu oрдeн0м «3а мужніcть»

Підтримаємо цього хлопця! Він врятував життя 5 дітей, але втратив руку. 17-річного Олександра нагородили орденом «За мужність»… Цей 17-річний хлопець врятував життя 5 дітей! Але сам втратив частину руки. Того дня Олександр Гаркуша проходив повз дитячий майданчик. Коли раптом в руках малечі побачив засвічену гранату! Не роздумуючи, 17-річний хлопець вихопив її з рук дітей! Але викинути не встиг. «У військовому ліцеї нам говорили, що граната детонує за 4 секунди.

Але я не встиг.». Закривши дітей від уламків, він отримав безліч поранень і втратив 4 пальці. Життя хлопцю врятував його батько, який зовсім нещодавно повернувся з війни. «Він прибіг і знову кудись пішов — виявилось, побіг за аптечкою. Його укол врятував мені життя». Тільки хлопець прийшов в себе — він відразу запитав про здоров’я хлоп’ят. Зараз юнак продовжує навчання у військовому ліцеї.

Проте із-за травми руки його мрія стати розвідником майже нездійсненна. Але Олександр став першою людиною, кого нагородили орденом » За мужність» в 17 років.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*