У зaпеkлoмy бoю загинув 21-piчний бoєць із Боднapoва Василь Гpицюk

Горем, яке не має краю, охоплена наша земля. І з кожною трагічною звісткою з новою силою нестерпний біль стискає наші серця.
17 січня у запеклому бою ворожа куля обірвала молоде життя Василя. Вічна пам’ять!

У 6 рaзів більше нa премії собі, ніж нa допомогу військовим: «Чотири години лежала, причавлена плитою». Розповіді людей ..

Генсек нато: В Україні вирішальні бої, треба більше зброї. «Як він сміє». У Білому домі розкритикували Лаврова за ..
Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Сьогодні, 18 січня, Калуська громада зазнала непоправної втрати: віддав життя за кожного із нас Василь Грицюк, старший стрілець гірсько-штурмової роти — уродженець села Боднарів.

На території Донецької області поблизу Роздолівки, де вже тривалий час наші бійці героїчно протистоять російському агресорові, 17 січня у запеклому бою ворожа куля обірвала молоде життя Василя.

Василеві виповнилося всього-на-всього лиш 21 рік. Неможливо розумом осягнути увесь трагізм цієї нової для нас біди, яка множиться через ненависного окупанта.

«Василь Грицюк назавжди залишиться для нас Героєм, а Його подвиг — прикладом мужності, звитяги та любові до України! Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Василя Грицюка. Сумуємо всією громадою», — йдеться в співчутті від імені Калуської громади.

Раніше йшлося, що на війні загинув 52-річний житель Копанок — сержант Микола Кава.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*