Арахамія щойно вийшов від Зeленського і на вcю kpaїну огoлосив, що цієї вecни будyть активно саджати і одpaзу анонсував “пocaдки” cepeд чuновнuків…

З 24 лютого офіційними і не офіційними каналами, за словами голови фракції “Слуга народу”, постійно попереджали чиновників усіх рівнів: сфокусуватися на війні, допомозі постраждалим, зменшенні бюрократії і перестати займатися сумнівними справами. Про це повідомляє Давид Арахамія в Telegram. За його словами, цієї весни точно будуть покарані всі правопорушники в лавах державних службовців.

“Не виходить по-людськи, буде за законами воєнного часу”, – заявляє голова фракції. Також він повідомляє, що найближчим часом завершиться конкурс на посаду директора НАБУ і разом з ним – побудова незалежної антикорупційної інфраструктури. “Не на часі вже не працює. Деякі люди втратили розум і мародерять без страху і докорів совісті.

Це стосується і нещодавніх закупівель генераторів, і свіжих скандалів у Міністерстві оборони”, – коментує Арахамія. Він запевняє, що буде ініціювати повернення парламентського контролю над діяльністю виконавчої влади. Посилаючись на слова президента України Володимира Зеленського, Арахамія заявив, що “цей тиждень буде часом відповідних рішень”.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*