“Koжен нoвий етап свого життя вiн poзпочинав із благocловення в xpaмі”: на Boлині пpoвели в ocтанню пyть молодого Героя Poмaна Журавля

У Берестечку на Волині сумна новина. У край, де народився та змужнів, навіки повернувся воїн Роман Журавель. Хлопцю було тільки 19 років, він загинув у бою з окупантами на Донбасі.

«Зустріч була болючою. Шлях, яким повільно рухався кортеж із домовиною Героя, ряснів пелюстками пізніх осінніх квітів. Їх принесли з собою люди, за мирне небо над якими воїн віддав найдорожче – своє молоде життя», – пишуть у Берестечківській громаді.

На міському майдані Соборності відбулася громадська панахида. Лунали щирі слова співчуття, звернені до сім’ї і близьких полеглого захисника. Після цього труну понесли в його рідне село Старики. Там, на подвір’ї батьківського дому було відслужено чин парастасу.

«Роман багато чого хотів встигнути. Кожен новий етап свого життя він розпочинав із благословення в храмі. До святині прийшов і перед тим, як вирушив на захист Батьківщини», – звернувся до присутніх настоятель Свято-Троїцького собору міста Берестечка о.Миколай Качмар. Він же закликав кожного прийти сюди й завтра о дванадцятій годині, аби своєю присутністю розділити біль рідних Героя, провівши його до місця останнього спочинку з молитвою на вустах і в серці.

на фото прощання з Романом Журавлем у його рідному селі

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*