“Дякyємо за танки, а тепер літaки F16”: Пopoшенkо зaклиkaв союзниkiв надaти Ykpaїні бaгaтoфункціонaльні вuнuщyвчі

Петро Порошенко заявив, що рішення західних партнерів надати Україні танки вкрай важливе, але ЗСУ потрібні також реактивні винищувачі. За словами п’ятого президента, вже зараз союзники мають розпочати підготовку українських пілотів, щоб вони якомога швидше могли освоїти натівські літаки.

Про це Порошенко сказав в ефірі Euronews. Він також наголосив, що українській армії для перемоги над агресором також потрібні ударні гелікоптери та ракети великої дальності.

“Насправді “змінити правила гри” можуть реактивні винищувачі. Треба негайно запускати програми підготовки українських пілотів і готуватися до доставлення їх в Україну”, — сказав Петро Порошенко.

“Нам також потрібні ударні гелікоптери та ракети великої дальності, щоб досягати матеріально-технічних баз і російських командних центрів. Ми повинні отримати їх зараз, перш ніж Росія спробує свій великий весняний наступ”, – сказав Порошенко.

“Спочатку західні держави говорили, що допоможуть Україні “вижити”. Тепер уже ні, ми повинні перемогти. Але для цього нам потрібно зміцнювати українські Збройні Сили”, – наголошує Петро Порошенко.

Він також переконаний, що Україна повинна отримати повноправне членство в НАТО. Попри те, що перемога у війні сьогодні залишається пріоритетом для України, вступ до НАТО є важливим, оскільки це забезпечить “стійку безпекову ситуацію в Європі”, сказав Порошенко Euronews.

“Без повноправного членства України в НАТО неможливо було б мати стабільну безпекову ситуацію. Якби Україна стала членом НАТО в 2008 році, війна, ймовірно, зараз би не точилася”, – додав він.

“Кожного громадянина НАТО та Європейського Союзу зараз захищає не стільки 5 стаття НАТО, скільки Збройні Сили України під синьо-жовтим прапором”, — наголосив Петро Порошенко.

''Дякуємо за танки, а тепер літаки F16'': Порошенко закликав союзників надати Україні реактивні винищувачі

П‘ятий Президент у Брюсселі провів низку зустрічей, зокрема в рамках Міжпарламентської ради Україна-НАТО у штаб-квартирі Альянсу, у Європарламенті та Єврокомісії. Порошенко закликав європейських партнерів якнайшвидше надати Україні необхідне озброєння. Також Порошенко закликав НАТО на саміті у Вільнюсі офіційно запросити Україну в Альянс.

Петро Порошенко привітав рішення Німеччини та інших союзників передати Україні танки.

“Леопард” коротким емоційним повідомленням з Брюсселя: “Берлін, Варшава, Мадрид, Вільнюс, Брюссель, дякую за танки. Дякую мільйонам українців за тиск. Продовжимо його. Тепер літаки F16”, – написав Порошенко у Facebook.

''Дякуємо за танки, а тепер літаки F16'': Порошенко закликав союзників надати Україні реактивні винищувачі

Джерело: Obozrevatel

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*