Термінова новина з Кремля! Дізнались щойно – таємниця указу Путіна: увага всім. Нове вmорrнення?

Видання New York Times проаналізувало, чому Владімір Путін вирішив змінити командувача війни в Україні генерала Сєргєя Суровікіна на голову генштабу Валєрія Герасимова.

У Вашингтоні зазначають, що кількість російських генералів, яких було звільнено або понижено в посадах протягом 11 місяців війни постійно збільшується – наразі це дев’ять осіб.

Аналітики зазначають, що російським військам не вдалося досягти поставлених цілей: захопити столицю Київ, президент Володимир Зеленський досі при владі, Україна має тісніші зв’язки із Заходом, ніж будь-коли, і попри ознаки деяких “тріщин”, НАТО залишається єдиним.
Аби залагодити цей безлад, Путін звернувся не до кого іншого, як до генерала Герасимова.

Вважалося, що протягом 10 років генерал Герасимов працював над модернізацією російських збройних сил як начальник генерального штабу збройних сил. Він вивчав нещасні випадки американців в Афганістані, Іраку, Сирії, колишній Югославії та Лівії, і прагнув включити ці знання в плани.

Деякі співрозмовники повідомили виданню, що Герасимов та міністр оборони Сєргєй Шойгу “напали” на позицію Суровікіна, який досяг успіху в обороні, і запропонували повернутися до “гіпернаступу” з потенційною початковою метою взяти Краматорськ.

Ця пропозиція збіглася з позицією Путіна, який, як і раніше, наполягає на тому, що Росія захопить Донбас і навіть Київ.

Тому на Заході зростають очікування, що “генерал Герасимов буде під величезним тиском, щоб провести успішний наступ цієї весни”. Так кажуть американські військові чиновники та аналітики.

Джерело

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*