Приkpивав відxiд пoбpaтимів: у боях на Дoнбacі загинув 23-piчний боєць

У березні хлопцеві мало виповнитися 24 роки

Уважких боях із окупантами за місто Соледар на сході України загинув житель Коростеня Житомирської області Віталій Мудрак. Молодий хлопець героїчно помер, прикриваючи своїх побратимів.

Трагедія сталася на початку 2023 року в оточеному ворогом місті Соледарі, коли, відмовившись здаватися в полон, він прикривав відхід українських військових. Про це повідомив керівник Коростенської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк, повідомляє видання Korosten Today.

Молодий і хоробрий військовий, який добровільно вирушив захищати Батьківщину від російських загарбників, зовсім трохи не дожив до свого дня народження. 3 березня Віталію мало виповнитися 24 роки.

«Захищаючи нашу державу, незалежність України та її народу, Герой довів незламність українських захисників, їхнє прагнення за будь-яку ціну відстояти нашу батьківщину і не дати окупантам жодного шансу на перемогу. Вічна слава Захиснику! Слава Герою України», — зазначив Юрій Тарасюк.

Нагадаємо, раніше «Телеграф» писав про те, що у боях під Бахмутом загинув уродженець Львівщини Олег Романюк. Вдома у чоловіка залишилося п’ятеро дітей.

 

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*