“Пpaвда нa нaшій стopoні”: Пyтін зробив цинiчнy заяву пpo війну і розмріявся, що майбутнє бyде за Росією (відео)

Президент РФ Володимир Путін зробив чергову цинічну заяву щодо військової агресії проти України. Глава Кремля, який розв’язав злочинну війну, стверджує, що правда на його боці, передають Патріоти України.

Про це Путін сказав, спілкуючись біля стін Кремля із ветеранами бойових дій. Війну проти українців та масштабні втрати російських військ диктатор спробував виправдати пропагандою про “справедливість” країни-агресора.

 

Більше того, він видав, що “майбутнє” нібито за РФ. “Я позавчора коли виступав із посланням, останні слова були про те, що правда на нашому боці. Тільки от дивлюся на хлопців, хочеться додати, і майбутнє точно за нами. А майбутнього не буває без підтримки таких мужніх людей, які представляють нашу армію”, – заявив Путін.

23 лютого в Росії відзначають радянське свято – день захисника Вітчизни. Путін з нагоди свята поклав вінок до Могили невідомого солдата біля Кремлівської стіни. При цьому диктатор пообіцяв вирішити питання щодо надання мобілізованим до військ РФ на окупованих територіях України статусу “ветеранів бойових дій РФ”. Нагадаємо, в Україні День захисника та захисниць з 2014 року відзначають 14 жовтня.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*